بنام خدا

 

روشهاي اتصال گوشي به خودرو

 

اگه ميخواهيد با گوشيتون راديو شادي رو  از پخش اتومبيلتان و با کيفيت عالي کوش کنيد ، خيلي راحت مي تونيد به روشهاي زير  گوشي تون رو به ضبط ماشين وصل کنيد و صداي راديو شادي رو از باند ماشين و با کيفيت خوب بشنويد . در ادامه روش هاي مختلف اتصال گوشي به ضبط ماشين رو بررسي ميکنيم.

 

  پخش ماشینم ساده است چیزی ندارد

 کابل AUX


با استفاده از يک کابل همانطور که در شکل ميبينيد ميتوانيد موبايلتان را به پخش اتومبيل وصل کرده و راديو شادي را از بلندگو هاي آن با کيفيت عالي گوش کنيد . به اين کابل ( آ-يو-ايکس ) ميگويند . همانطور که در تصوير ميبينيد دو سر آن يکجور است. اين کابل ارزان است و سعي کنيد نوع فنري آن را که شبيه سيم تلفن است را بخريد.

 

 

پخش ماشينم ورودي (آ-يو-ايکس) ندارد چکار کنم تا راديو شادي را از بلندگو هاي ان بشنوم؟

اف ام پلير چاره مشگل شماست. اين دستگاه با همان کابل قبلي به گوشي شما وصل شده و همانطور که ميبينيد به فندکي خودرو وصل ميشود.فقط کافيست راديو را روي موج اف ام گزاشته وراديو شادي را در گوشي راه اندازي کنيد . وقتي ازگوشي صداي انرا شنيديد  کابل (ا-يو-ايکس) را از گوشي به فندکي ماشين وصل کرده و  اف ام پلير را به فندکي ماشين بزنيد حالا اين دستگاه مثل يک ايستگاه فرستنده کوچک عمل کرده وچنانچه  دگمه جستجوي ايستگاه در پخش صوت خودرا بزنيد صداي راديو شادي را از بلندگو هاي ماشين با کيفيت عالي خواهيد شنيد.


هنگام پياده شدن حتما اف ام پلير را از فندکي خارج کنيد

پخش ماشينم بلوتوث دارد چکار کنم تا راديو شادي را از بلندگو هاي ان بشنوم؟

اين از همه بهتره کابل واف ام پلير لازم نداريد نيازي نداريد  موبايلتان از جيب در بياوريد ! چون به محض نزديک شدن به اتومبيل راديو شادي توسط بلوتوٍث به پخش صوت اتومبيل شما بصورت خودکاروصل ميگردد . شما براي پاسخ دادن به تماسها نيز نيازي به گوشي نداريد دگمه برقراري تماس روي اکثر پخش هاي بلوتوث دار ماشين هست و ميتوانيد با زدن ان براحتي از طريق اسپيکر ماشين با مخاطب صحبت کنيد. طرز کار به اين ترتيب است که سيستم بلوتوث پخش صوت اتومبيل را از طریق منوی گزینه های پخش ميکنيد. طبق شکل روبرو وارد تنظيمات گوشي شده و با نگهداشتن علامت بلوتوٍث (در اکثر گوشي ها) وارد منوي بلوتوٍث ميشويد.

تنظيمات بلوتوث گوشي

براي  اينکه بلوتوث به پخش ماشين شما به اصطلاح جفت شود بايد راديو شادي را راه اندازي کنيد

 

سپس طبق شکل

1- اسکن کنيد.
2 - وقتي نام پخش صوت شما ظاهر شد روي ان کليد بزنيد.
3 - اگر کد خواست 0000 يا 1111 يا 1234 را وارد کنيد . پخش صوت ماشين شما پيغام جفت شدن به گوشي شما را داده و به اصطلاح کانکت ميشود.
   حالا راديو شادي را با کيفيت عالي  از بلندگوهاي ماشين ميشنويد.
اگر صدا را نشنيديد به شماره 3 اين تصوير يا تنظيمات بلوتوث رفته و همه گزينه هاي پخش را فعال کنيد. و بلوتوث را خاموش و روشن کنيد و دوباره مراحل را انجام دهيد.